Fotografia studyjna

Studio Fotografii i Filmu | Malwina Długołęcka | Dariusz Długołęcki

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje niesamowite ujęcia oraz niepowtarzalny styl podczas każdej sesji. Sesje to nie tylko same zagadnienia techniczne to również dobra atmosfera dużo śmiechu i zabawy, ale też ciężka praca dlatego staramy się aby nasze wskazówki przekazywać jasno precyzyjnie i bezpośrednio. Zawsze zachęcamy do zabrania ze sobą własnych dodatkowych gadżetów, aby zdjęcia były bardziej zindywidualizowane bardziej Wasze.

Oferujemy obsługę fotograficzną w zakresie:

Portret – wykonujemy zdjęcia skoncentrowane na pokazaniu naturalnego piękna modela.

Portret biznesowy – Wykonujemy zdjęcia do CV, Facebook, Linkedin, strony internetowe, etc.

Sesja dla maluchów – to wspaniały prezent dla babć i dziadków, aby zawsze mogli cieszyć się widokiem swoich wnuków. To również wspaniała pamiątka dla rodziców dokumentująca rozwój ich pociech.

Sesje rodzinne – to przede wszystkim miło spędzony czas z rodziną, podczas którego zatrzymam dla Was wspólne chwile i uśmiechy.

Portfolio dla modeli/modelek – Portfolio to Twoja wizytówka, to prezentacja dokonań, przykłady wykonanych prac. Wykonamy naturalne a zarazem przyciągające oko zdjęcia

Brzuszki – sesje dla przyszłych mam/rodziców.

Fotografować to wstrzymać czyiś oddech gdy wszystkie zdolności skupiają się na uchwyceniu ulotnej rzeczywistości. To właśnie ten moment w którym opanowywanie obrazu staje się wielką fizyczną oraz psychiczną radością.

W fotografii najmniejsza rzecz może być wielkim tematem. Mały detal człowieka może stać się motywem przewodnim.

NASZE PRACE

FOTOGRAFIA STUDYJNA | FOTOGRAFIA PORTRETOWA | FOTOGRAFIA RODZINNA | FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram